HATİCE ÇELİK

ÇAĞDAŞ ANAOKULU çocuğunuzu anne şefkatiyle büyüten bütün bilgileri eksiksiz veren birebir ilgilenen tek okuldur ana kucağıdır her anne güvenerek gönderebilir. Hele o öğretmenleri her biri ayrı ayrı anne, minik yüreklere sevgi ile akabilen onları sabırla ve şefkatle ilgilen Melek’ler, Şahsım adıma ve oğlum Deniz adına onlara çok şey borçluyuz bizi şefkatle sabırla sevgileriyle hayata tekrar bağladılar Öğretmenimiz oğluma benim evde yedirmeğim yemekleri yedirdi sevgi ile şefkatle

ZEHRA YÜKSEL

2 buçuk yıldır bir aile gibi yaşadık. Bazen benden çok anne oldu öğretmenimiz. Gülin Hanım abla oldu, teyze oldu. Bana, bize destek oldular hep beraber. Yalnız değilsin dediler. Unutamam. ÇAĞDAŞ ANAOKULU’nu bir otobüs durağında tanıştım. Ömrümün en güzel durağı oldu. Sizleri seviyorum. Teşekkürler hepinize.

SERPİL MESUTOĞLU

Başarılı bireyler deneyimli insanların emeğiyle oluşur okulunuzdaki emek mutlu yarınlar demek. ÇAĞDAŞ ANAOKULU’na teşekkürler.

AYŞE BAYRAKTAR

Çağdaş Anaokuluna başta kızım ve benim için çok değerli olan Dilek öğretmenimize ve diğer emeği geçen bütün arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederim. Hepinizin eline yüreğine sağlık

NECİBE MİHMAT

ÇAĞDAŞ ANAOKULU kendi evim dışında güven için de ve gönül rahatlığı ile gönderdiğim tek yer…

BİRGÜL HANIM

Sağlıklı, mutlu ve çalışkan bir geleceğin inşa edilmesi için sağlam temellerin atıldığı ikinci yuvamız Çağdaş Anaokulu.

SEMA NARİNOĞLU

Okul bilgidir, bilgi gelecektir. Ne mutlu ki bize, oğlumun geleceğine ilk adımını sizin ile attı. Her şey için Size ve Gülin Hanım’a çok teşekkür ederim.

İLKNUR ÜNAL

Siz bize yeri geldi anne, yeri geldi abla, yeri geldi dost, en önemlisi aile oldunuz. Zor zamanlarda yanımda her zaman arkamda oldunuz. Tarifi zor, kelimelere sığdırılmazsınız, sizi seviyoruz.

GÜLŞAH ÇAĞRI

Size en kıymetli varlıklarımızı emanet ederken, güven çok önemli. Biz size güveniyoruz, çocuğumu size emanet ettiğimizde gözümüz arkada kalmıyor. Adınız gibi; çağdaş, Atatürkçü, ülkesini, bayrağını, cumhuriyetini seven bireyler yetiştirmeniz. Beni çok mutlu ediyor bunun için size çok teşekkür ederiz.

CEVAHİR ALAY

Çocuklarımızın eğitim hayatlarına başlarken en büyük şansı sevgi dolu, şefkatli ve vicdan sahibi öğretmenlerinin olmasıdır. Dilek Öğretmenimiz ve Sevilay Öğretmenimize emekleri ve çocuklarımızdan esirgemedikleri sevgileri için çok teşekkür ediyoruz. Ama en çok gülen gözleri, koskocaman sevgi dolu kalbini çocuklarımıza ve bize açan Gülin Hanım a sonsuz teşekkürler. Ayrıca 2 yıldır çocuklarımızı güvenle taşıyan, seven Salih Amcamıza da çok teşekkürler. Sizlerden ayrılacak olmak bizi üzse de her daim kalbimizde olacaksınız güzel ve iyi yürekli Çağdaş Anaokulu Ailesi.

ÖZLEM ARIK

Çocuklarımızın eğitimleri en iyi aldığı sıcacık bir aile Çağdaş Anaokulu.

BİRSEN MANSUROĞLU

Dört yıldır bana birer abla ve kardeş, çocuklarıma teyze olarak bütün dostluk ve samimiyetinizi kalbinizi açarak gösterdiniz. Sizi iyi ki tanıdım. Allaha ne kadar şükretsem azdır. Hepinize teşekkür ederim ÇAĞDAŞ ANAOKULU ailesini çok seviyorum.